Wacker Neuson apmācību iespējas

Klientu apmācību programma un rīki, ko nodrošina Wacker Neuson sadarbībā ar Alfis, sniedz plašu iespēju spektru mūsu klientiem.

Primāri mēs nodrošinām operatoru apmācības mūsu klientiem pie jebkuras jaunas tehnikas vienības saņemšanas, kā arī atbilstoši klientu pieprasījumam. Lai spētu pilnvērtīgi, produktīvi un pareizi lietot Wacker Neuson tehniku un instrumentus, klientu operatoru apmācības ir nepieciešamība, ko mūsu klienti ļoti bieži arī izmanto. Mūsu lokālajiem instruktoriem ir arī nepieciešamā kvalifikācija, lai veiktu klientu apmācības.

Vienlaicīgi izprotot mūsu klientu vēlmes, mūsu darbinieki tiek speciāli apmācīti Wacker Neuson akadēmijā Vācijā, lai iegūtu ļoti specifiskas zināšanas – gan  tehnikas un instrumentu lietošanas, gan apkopju un remontu sakarā:

  • Mūsdienīgas apmācību koncepcija visām prasībām, neatkarīgi no tā, vai tiek gūtas pamata zināšanas vai detalizētas profesionālas iemaņas
  • Apmācības piedāvā kompetenti pasniedzēji, piedāvājot apgūt gan teorētiskās zināšanas, gan praktiskus pielietojumus reālos darba apstākļos
  • Demonstrācijas un instrumentu pārbaudes, iegūstot reālus iespaidus no dzīves par Wacker Neuson tehniku
  • Nelielas mācību grupas, lai nodrošinātu maksimāli kvalitatīvu apmācību procesu

Wacker Neuson academy

All it takes!

Aigars Stiuka

Produktu grupas vadītājs

Mārtiņš Rudzītis

Produktu grupas vadītājs