EquipCare – ļaujiet savai tehnikai runāt

Detalizēta informācijas apmaiņa starp cilvēku un tehniku ir ļoti nepieciešama. Iedomājieties, ka jūsu tehnika automātiski sniedz jums informāciju, piemēram: Kur ir teleskopiskais iekrāvējs? Vai frontālais iekrāvējs pārāk ilgi netiek nodarbināts? Un vai ekskavatoram drīzumā ir jāveic apkope?

PIESLĒGTIES EQUIPCARE

Tas viss ir iespējams tagad ar EquipCare

Wacker Neuson izstrādātais tehnikas pārvaldības risinājums nodrošina pilnīgu pārredzamību. Izmantojot EquipCare, tehnikas vienības automātiski tiek reģistrētas, ja tiek veikta apkope, ir zems tehnisko šķidrumu līmenis, darbības traucējumi, negaidīta pārvietošana utt. – reālā laikā saņemot paziņojumus uz mobilajiem tālruņiem vai datoriem.


Samaziniet stresa līmeni būvlaukumā

Ziniet to, kas notiek: ja tehnika nedarbojas, tehniķis izseko kļūdu kodus, pirms viņš atstāj servisa centru, lai dotos pie jums. Koordinācija: saziņa ar pakalpojumu sniedzēju notiek, izmantojot tērzēšanas iespējas. Izvairieties no lieka laika patēriņa, pateicoties tālvadības diagnostikai: piesakiet servisu vai rezerves daļas jums ērtā vietāi vai laikā.


Jauns tehnikas pārvaldības līmenis

Tehnikas parka sabalansēta izmantošana, pilnībā nosakot atrašanās vietu un reģistrējot darbības laiku. Palielināts darbības laiks un kalpošanas laiks, pateicoties proaktīvai saziņai ar jūsu tehnikas vienībām. Paziņojumu saņemšana, kad ir sasniegts apkopes intervāls, un brīdinājuma funkcija, kad mašīna atstāj noteiktu ģeogrāfisko zonu. Ar mašīnas vadības palīdzību var viegli sekot katras mašīnas dzīves ciklam.


Apskatiet detalizētu informāciju par EquipCare

EquipCare