Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Wacker Neuson ir vadošs augstas kvalitātes celtniecības iekārtu un kompakto celtniecības mašīnu ražotājs pasaulē. Pakalpojumu klāsts ir paredzēts profesionāliem gala lietotājiem celtniecības, dārzkopības un ainavu arhitektūras nozarēs, kā arī vietējām pašvaldībām un uzņēmumiem rūpniecībā, piemēram, pārstrādes rūpniecībā. Wacker Neuson grupas apgrozījums 2021. gadā sasniedza 1.9 miljardu EUR apgrozījumu un tā nodrošina darba vietas vairāk kā 6.000 darbiniekiem visa pasaulē. Kompānijas galvenā mītne atrodas Minhenē, Vācijā, un uzņēmums ir dibināts 1848. gadā.

Alfis ir vadošs industriālās tehnikas pārdošanas un servisa uzņēmums Latvijā pasaulē pazīstamiem zīmoliem Liehberr, Wacker Neuson un Terex Finlay. Mūsu vīzija ir nodrošināt izcilu klientu pieredzi un risinājumus, kas Alfis klientiem sniedz konkurētspējas priekšrocības viņu biznesā. Vienlaicīgi esam arī Liebherr aukstuma un saldēšanas iekārtu pārdošanas un servisa uzņēmums Baltijā. Mūsu klienti ir tie, kas prot novērtēt kvalitāti, inovatīvus tehnoloģiskos risinājumus un kam ir svarīgi iegūt savā īpašumā labāko par saprātīgu cenu.

Mēs nodrošinām klientiem augstvērtīgus un ilgtspējīgus risinājumus tādās nozarēs kā būvniecība, ceļu būve, atkritumu apsaimniekošana, kokapstrāde, ostu saimniecība, ieguves rūpniecība, kā arī cita veida industriālā ražošana. Mēs pārsniedzam klientu gaidīto, sekmējot ilgtermiņa partnerattiecības, kā arī gādājam par drošu un uz attīstību vērstu darba vidi mūsu darbiniekiem.

 

Kopš 2020. gada esam arī Valsts ieņēmumu dienesta “Padziļinātās sadarbības programma” dalībnieks ar Sudraba līmeņa statusu.

Esam jūsu rīcībā

Mēs labprāt atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem un ierosinājumiem

Aigars Stiuka

Produktu grupas vadītājs

Uģis Kasparāns

Produktu grupas vadītājs