Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Wacker Neuson ir vadošs augstas kvalitātes celtniecības iekārtu un kompakto celtniecības mašīnu ražotājs pasaulē. Pakalpojumu klāsts ir paredzēts profesionāliem gala lietotājiem celtniecības, dārzkopības un ainavu arhitektūras nozarēs, kā arī vietējām pašvaldībām un uzņēmumiem rūpniecībā, piemēram, pārstrādes rūpniecībā. Wacker Neuson grupas apgrozījums 2018.gadā sasniedza 1.7 miljardu EUR apgrozījumu un tā nodrošina darba vietas vairāk kā 6.000 darbiniekiem visa pasaulē. Kompānijas galvenā mītne atrodas Minhenē, Vācijā, un uzņēmums ir dibināts 1848. gadā.

Alfis ir vadošs industriālās tehnikas pārdošanas un servisa uzņēmums Latvijā pasaulē pazīstamiem zīmoliem Liehberr, Wacker Neuson un Terex Finlay. Mūsu vīzija ir nodrošināt izcilu klientu pieredzi un risinājumus, kas Alfis klientiem sniedz konkurētspējas priekšrocības viņu biznesā. Vienlaicīgi esam arī Liebherr aukstuma un saldēšanas iekārtu pārdošanas un servisa uzņēmums Baltijā. Mūsu klienti ir tie, kas prot novērtēt kvalitāti, inovatīvus tehnoloģiskos risinājumus un kam ir svarīgi iegūt savā īpašumā labāko par saprātīgu cenu.

Mēs nodrošinām klientiem augstvērtīgus un ilgtspējīgus risinājumus tādās nozarēs kā būvniecība, ceļu būve, atkritumu apsaimniekošana, kokapstrāde, ostu saimniecība, ieguves rūpniecība, kā arī cita veida industriālā ražošana. Mēs pārsniedzam klientu gaidīto, sekmējot ilgtermiņa partnerattiecības, kā arī gādājam par drošu un uz attīstību vērstu darba vidi mūsu darbiniekiem.

Alfis vērtības

Uzticamība
Mūsu piegādātāji nodrošina un garantē mums uzticamus risinājumus. Mūsu darbinieku ilggadējā pieredze un atbilstošās kompetences nodrošina to uzturēšanu. Uzņēmuma īpašnieki un vadība ir izveidojuši drošu un uz attīstību vērstu darba vidi.

Godīgums
Solām vienīgi to, ko varam izpildīt. Esam atklāti par iespējām un riskiem.

Cilvēcība un cieņa
Mēs visi esam atšķirīgi, taču pieņemam viens otru un cienām viens otra darbu un centienus. Izturamies pret citiem tā, kā sagaidām, lai citi izturētos pret mums.

Aizrautība
Mēs ticam, ka nākotne ir aizrautībā. Aizrautību vairojam, darot to, kas mūs pašus aizrauj, kas labi izdodas, darot to, kam ticam – un redzot, ka arī sabiedrībai tas ir noderīgi.

Neatkarība
Esam pilnvarotie dīleri, un darbojamies saskaņā ar mūsu pārstāvēto zīmolu noteikumiem un līgumiem. Tomēr, tā kā mūsu uzņēmuma pamatā ir 100% Latvijas kapitāls – savos operatīvajos un stratēģiskajos lēmumos esam neatkarīgi. Mūsu vadība ir ikdienā pieejama, kas padara lēmumu pieņemšanas procesu ātru un efektīvu.

 

Esam jūsu rīcībā

Mēs labprāt atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem un ierosinājumiem

Aigars Stiuka

Produktu grupas vadītājs

Andris Dilāns

Vecākais rezerves daļu konsultants