Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Atsaucība un atbildība

Bieži vien mūsu tehnika ir daļa no sarežģītiem, savstarpēji saistītiem procesiem. Dīkstāve un kavēšanās parasti izmaksā dārgi. Tāpēc esam apņēmušies pēc iespējas ātrāk jums piegādāt rezerves daļas vai veikt remonta darbus. Ar savu starptautisko izplatīšanas un servisa tīklu mēs vienmēr esam tuvu saviem klientiem, piedāvājot maksimālu servisa kvalitāti. Mūsu mērķis ir nepārtraukti racionalizēt mūsu procesus savu klientu labā.


Ātrums un kvalitāte

Spēja piegādāt Wacker Neuson oriģinālās rezerves daļas ir ļoti svarīga, lai nodrošinātu tehnikas darbību. Tāpēc mēs esam izstrādājuši loģistikas sistēmu, kas ļauj mums pēc iespējas ātrāk nodrošināt savas rezerves daļas klientiem, izmantojot mūsu dīleru tīklu. Mūsu loģistikas politika kopā ar rezerves daļu uzkrājumu uzturēšanu pat vecākām mašīnām garantē, ka 90% daļu ir pieejamas nekavējoties un tiek nosūtītas ļoti īsā laikā. Dīkstāve ir minimāla, pateicoties mūsu oriģinālo rezerves daļu pieejamībai, kā arī mūsu servisa tehniķu zināšanām un pieredzei.


Iegādājieties oriģinālās Wacker Neuson rezerves daļas, kontaktējoties ar mūsu speciālistiem


Jūsu ieguvumi

  • Vienmēr ievērojam jaunākos tehnoloģiju sasniegumus
  • Funkcijas precizitāte
  • Ātra un uzticama piegāde
  • Augsta kvalitāte un zemas izmaksas ilgtermiņā
  • Garantēta detaļu pieejamība pat vecākai tehnikai
  • Nodrošināta kvalitāte, pateicoties ekskluzīvai oriģinālo rezerves daļu izmantošanai un augsta līmeņa tehniskajai pieredzei
  • Garantija paliek nemainīga

Laiks ir dārgs

Kad nepieciešamas rezerves daļas, katrai minūtei ir nozīme. Tāpēc mums ir piekļuve Wacker Neuson centralizētai tiešsaistes pasūtīšanas sistēmai, kas nodrošina ātru, precīzu un vienkāršu piegādes procesu.


Mēs piegādājam rezerves daļas, kas ļauj jums arī pašiem veikt apkopes un remontēt savu tehniku

Katras tehnikas vienības pareizās rezerves daļas vienmēr ir pie rokas ar Wacker Neuson apkopes un remonta komplektiem, ietaupot jums laiku un naudu.


Wacker Neuson apkopes komplekti

Wacker Neuson apkopes komplektos ir visas apkopei nepieciešamās rezerves daļas. Katrs komplekts tiek sagatavots noteiktam tehnikas modelim.

Apkopes komplekti


Wacker Neuson remonta komplekti

Mēs esam izstrādājuši arī Wacker Neuson remonta komplektu jūsu servisa tehniķim, lai jūs paši varētu veikt remonta darbus, ja to vēlaties. Pasūtiniet attiecīgo komplektu un saņemsiet visu, kas nepieciešams tehnikas profesionālam remontam.

Remonta komplekti

Rezerves daļas un aprīkojums dažādām situācijām

All it takes!

Andris Dilāns

Vecākais rezerves daļu konsultants